Ryby prosto z morza

Aktualności

03 03.2017

Makrela od Graal - idealna propozycja na Wielkanoc

Przygotowując tegoroczne świąteczne menu Wielkanocne, proponujemy urozmaicić je daniami z makrelą - źródłem kwasów Omega, wielu witamin i minerałów, tak potrzebnych naszemu organizmowi szczególnie wiosną.

więcej >
25 01.2017

Nowe smaki makreli w puszcze

Filety z makreli w sosie pomidorowym to jedna z kultowych pozycji rybnych na każdej sklepowej półce. Obecnie nasi konsumenci mają okazję do spróbowania makreli w trzech nowych smakach: klasycznym, z dodatkiem suszonych pomidorów oraz z płatkami chili.

więcej >
03 11.2016

Salatino dla zabieganych

Nie masz czasu, ani pomysłu na obiad? Nie ma problemu! Zapraszamy do spróbowania naszych nowości Salatino Express. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie pyszne, zdrowe i wartościowe produkty.

więcej >
02 11.2016

Filety z makreli w nowej odsłonie

Firma Graal nieustannie pracuje nad poszerzeniem asortymentu swoich wyrobów, czego efektem są najnowsze grillowane filety z makreli w oleju o smaku cytrynowym oraz z oliwą z oliwek extra virgin.

więcej >
17 10.2016

OTWÓRZ SIĘ NA NAGRODY Z GRAAL!

Zapraszamy do udziału w loterii promocyjnej GRAAL w okresie 17.10-11.12.2016 r. Aby wygrać należy zakupić jednorazowo dowolny produkt marki GRAAL, a następnie dokonać zgłoszenia na stronie poświęconej loterii i wybrać losowo puszkę, w której jest nagroda. Do wygrania w loterii ponad 420 nagród!

więcej >
09 09.2016

Nowa linia produktów Salatino

Zdrowe i zbilansowane posiłki są niezwykle istotne dla naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania. Ważne, aby dieta zawierała związki organiczne będące budulcem organizmu, witaminy oraz minerały.

więcej >