Ryby prosto z morza

Aktualności

19 08.2019

Grillowane ryby z puszki – tego jeszcze nie jadłaś!

Grillowane mięso, warzywa, ryby... Zdążyłaś się znudzić? Podpowiemy ci, jak przełamać grillową rutynę, a przy tym jeść zdrowo i smacznie!

więcej >
19 08.2019

Lubisz sport? Włącz ryby do diety

Ona – dietetyk kliniczny, on – dietetyk sportowy. Wzięli na warsztat ryby i ich znaczenie w diecie osób trenujących. Warto czy nie warto? Dowiedz się, co o rybach mówią dietetycy Monika Sellimi i Paweł Szewczyk.

więcej >
12 08.2019

Dzika ryba łowiona z szacunkiem dla morza

Grupa Kapitałowa Graal to lider w produkcji konserw rybnych w Europie. Surowiec, który pozyskuje, posiada m.in. certyfikat MSC. To oznacza, że ryby w tak oznaczonych puszkach Graala pochodzą ze zrównoważonych połowów.

więcej >
05 08.2019

Dlaczego warto jeść ryby w puszce? Pokochasz je za te witaminy!

Jakie witaminy korzystnie wpływają na twój wzrok, a jakie na skórę? Gdzie ich szukać? Oczywiście w rybach! Sprawdź, które zawierają ich najwięcej!

więcej >
29 07.2019

Zdrowe, lekkostrawne mięso, bez chemii? Jedz ryby w puszce!

Unikasz konserwantów i świadomie wybierasz jedzenie? Postaw na zdrowe ryby z puszki bez zbędnej chemii! Dodatkowy plus: są lekkostrawne i pomogą ci zadbać o linię!

więcej >
22 07.2019

W pomidorach, w oliwie, na ostro – odkrywaj nowe smaki puszek rybnych

Ryby w oleju, wodnej zalewie, a może w wykwintnym sosie? Opcji jest wiele! Przy wyborze kieruj się ulubionymi smakami, a także walorami zdrowotnymi. Sprawdź, czym różnią się aromatyczne zalewy!

więcej >