Ryby prosto z morza

Aktualności

12 09.2019

Inteligencja kulinarna ─ gotowanie w wersji smart

Nie masz czasu lub ochoty gotować? Rób to sprytnie! Obudź swoją inteligencję kulinarną i zyskaj więcej czasu dla siebie.

więcej >
06 09.2019

Letnie kolacje – 5 sposobów na pyszne jedzenie bez wysiłku z rybami Graal

Lubisz dania, które robią wrażenie, ale nie wymagają długiego przygotowywania? Zainspiruj się hiszpańską kuchnią i odkryj 5 łatwych przepisów z rybami Graal!

więcej >
04 09.2019

Ryby z puszki to źródło wysoko przyswajalnego białka

Białko jest niezwykle ważnym makroskładnikiem w diecie człowieka. To budulec organizmu, składnik nie tylko wszystkich tkanek, ale i hormonów, enzymów, bez których organizm nie miałby możliwości funkcjonowania.

więcej >
04 09.2019

Chcesz mieć dziecko? Zerknij na talerz.

Nie ma w tym żadnej przesady. To, co jemy istotnie wpływa na szanse zajścia w ciążę. Naukowcy przekonują, że bezpłodność to naprawdę rzadka przypadłość. Najczęściej mamy do czynienia z niepłodnością, która wynikać może z niedoborów pewnych składników pokarmowych.

więcej >
02 09.2019

Ryba z puszki może chronić przed zawałem

Serce jak dzwon dzięki jedzeniu? Dzisiaj już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak silnie właściwa dieta wpływa na ten kluczowy dla człowieka organ. Starannie wybierajmy więc to, co jemy, aby nasze serce biło jak najdłużej. Warto zacząć od ryb. Również tych w puszce.

więcej >
02 09.2019

Startujesz w nowej szkole? Kwasy omega-3 pomogą ci przetrwać ten trudny czas!

Nowa szkoła to nowi znajomi, nowe wymagania nauczycieli, a przede wszystkim spora doza wiedzy do przyswojenia. Wszystko to potrafi przysporzyć dużo emocji, a czasem też stresu. Jak zadbać o siebie i swój mózg w tym intensywnym czasie? Jedząc ryby bogate w kwasy omega-3!

więcej >