Ryby prosto z morza

Aktualności

11 07.2017

Zakotwiczone w smaku

W porcie zakotwiczył właśnie statek Graala z blenderami Russell Hobbs na pokładzie!

więcej >
01 07.2017

Salatino 7 zbóż - poznaj moc ziaren!

Nowa linia Salatino to danie stworzone na bazie zbóż, w dwóch kompozycjach smakowych: tuńczyk z owsem i kamutem oraz z tuńczyk z jęczmieniem i orkiszem. Sałatki znajdują się w lekkich, łatwo otwierających się opakowaniach, których nie trzeba przechowywać w lodówce. To idealny posiłek do pracy!

więcej >
03 03.2017

Makrela od Graal - idealna propozycja na Wielkanoc

Przygotowując tegoroczne świąteczne menu Wielkanocne, proponujemy urozmaicić je daniami z makrelą - źródłem kwasów Omega, wielu witamin i minerałów, tak potrzebnych naszemu organizmowi szczególnie wiosną.

więcej >
25 01.2017

Nowe smaki makreli w puszcze

Filety z makreli w sosie pomidorowym to jedna z kultowych pozycji rybnych na każdej sklepowej półce. Obecnie nasi konsumenci mają okazję do spróbowania makreli w trzech nowych smakach: klasycznym, z dodatkiem suszonych pomidorów oraz z płatkami chili.

więcej >
03 11.2016

Salatino dla zabieganych

Nie masz czasu, ani pomysłu na obiad? Nie ma problemu! Zapraszamy do spróbowania naszych nowości Salatino Express. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie pyszne, zdrowe i wartościowe produkty.

więcej >
02 11.2016

Filety z makreli w nowej odsłonie

Firma Graal nieustannie pracuje nad poszerzeniem asortymentu swoich wyrobów, czego efektem są najnowsze grillowane filety z makreli w oleju o smaku cytrynowym oraz z oliwą z oliwek extra virgin.

więcej >