Ryby prosto z morza

Aktualności

04 09.2019

Chcesz mieć dziecko? Zerknij na talerz.

Nie ma w tym żadnej przesady. To, co jemy istotnie wpływa na szanse zajścia w ciążę. Naukowcy przekonują, że bezpłodność to naprawdę rzadka przypadłość. Najczęściej mamy do czynienia z niepłodnością, która wynikać może z niedoborów pewnych składników pokarmowych.

więcej >
02 09.2019

Ryba z puszki może chronić przed zawałem

Serce jak dzwon dzięki jedzeniu? Dzisiaj już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak silnie właściwa dieta wpływa na ten kluczowy dla człowieka organ. Starannie wybierajmy więc to, co jemy, aby nasze serce biło jak najdłużej. Warto zacząć od ryb. Również tych w puszce.

więcej >
02 09.2019

Startujesz w nowej szkole? Kwasy omega-3 pomogą ci przetrwać ten trudny czas!

Nowa szkoła to nowi znajomi, nowe wymagania nauczycieli, a przede wszystkim spora doza wiedzy do przyswojenia. Wszystko to potrafi przysporzyć dużo emocji, a czasem też stresu. Jak zadbać o siebie i swój mózg w tym intensywnym czasie? Jedząc ryby bogate w kwasy omega-3!

więcej >
26 08.2019

Ryba z puszki to żywność funkcjonalna

Kwasy tłuszczowe omega-3 to podstawowy składnik, dla którego powinniśmy spożywać ryby, także te puszkowane. Dlaczego?

więcej >
19 08.2019

Grillowane ryby z puszki – tego jeszcze nie jadłaś!

Grillowane mięso, warzywa, ryby... Zdążyłaś się znudzić? Podpowiemy ci, jak przełamać grillową rutynę, a przy tym jeść zdrowo i smacznie!

więcej >
19 08.2019

Lubisz sport? Włącz ryby do diety

Ona – dietetyk kliniczny, on – dietetyk sportowy. Wzięli na warsztat ryby i ich znaczenie w diecie osób trenujących. Warto czy nie warto? Dowiedz się, co o rybach mówią dietetycy Monika Sellimi i Paweł Szewczyk.

więcej >