Ryby prosto z morza

Aktualności

12 08.2019

Dzika ryba łowiona z szacunkiem dla morza

Grupa Kapitałowa Graal to lider w produkcji konserw rybnych w Europie. Surowiec, który pozyskuje, posiada m.in. certyfikat MSC. To oznacza, że ryby w tak oznaczonych puszkach Graala pochodzą ze zrównoważonych połowów.

więcej >
05 08.2019

Dlaczego warto jeść ryby w puszce? Pokochasz je za te witaminy!

Jakie witaminy korzystnie wpływają na twój wzrok, a jakie na skórę? Gdzie ich szukać? Oczywiście w rybach! Sprawdź, które zawierają ich najwięcej!

więcej >
29 07.2019

Zdrowe, lekkostrawne mięso, bez chemii? Jedz ryby w puszce!

Unikasz konserwantów i świadomie wybierasz jedzenie? Postaw na zdrowe ryby z puszki bez zbędnej chemii! Dodatkowy plus: są lekkostrawne i pomogą ci zadbać o linię!

więcej >
22 07.2019

W pomidorach, w oliwie, na ostro – odkrywaj nowe smaki puszek rybnych

Ryby w oleju, wodnej zalewie, a może w wykwintnym sosie? Opcji jest wiele! Przy wyborze kieruj się ulubionymi smakami, a także walorami zdrowotnymi. Sprawdź, czym różnią się aromatyczne zalewy!

więcej >
17 07.2019

5 super pomysłów na przełamanie kanapkowej nudy

Szukasz inspiracji na szybkie i zdrowe kolacje, śniadania oraz przekąski w ciągu dnia? Postaw na kanapki w nowej odsłonie. Pyszne ryby Graal bogate w kwasy omega-3 to świetna baza dla wielu potraw!

więcej >
12 07.2019

Ryby w diecie ─ zastrzyk omega-3 i sposób na dbanie o zdrowy mózg

Czy wiesz, że komórki nerwowe w każdej chwili twojego życia wytwarzają moc równą tej, jaką ma 20-watowa żarówka? Zadbaj o ich prawidłowe odżywienie i wspieraj swój mózg odpowiednią dietą!

więcej >